KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14233517
nr 1423 3517
Folke Wilhelmson Berg
(1896-1974), Sverige
Oljemålning, Långholmen, Signerad. Olja på duk, 56x66 cm, yttermått inklusive ram: 57x67
Folke Wilhelmson Berg, född 1896, död 1974, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:17:15
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Folke Wilhelmson Berg
Läs mer om Folke Wilhelmson Berg